Loading…

Artistja që bën çudira me kafe (Foto)

  • 15/02/2017 | 20:21

Artistja që bën çudira me kafe (Foto)

Bëhet fjalë për Diana’n 28 vjeçare nga Gjermania. Ajo rrëfen tregimin e saj se si filloi të merrej me art që nga mosha e adoleshencës, me ç’rast thotë se në fillim bënte vizatime me sprej. Por, pas disa viteve zbuloi se edhe me kafen mund të bënte art! Shikoni se si Diana i ka vizatuar disa nga artistët e saj të preferuar me kafe dhe një brushë:


1. Gil Scott
gil-scott

2. Prince
prince

3. Charles Bradley
charles

4. Jimi Hendrix
jimihendrix
5. David Bowie
davidbowie

6. Frank Zappa
frank-zappa

7. Tom Waits
tomwaits

8. Raoul Duke (Fear and Loathing In Las Vegas)
13767145_1420025831347064_8826570758698889599_o-58a1c27ed470f__880

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë