Loading…

‘Arusha e Prizrenit’ i komenton Capital T për këngën e re: Reagimi i këngëtarit është epik

  • 21/05/2019 | 10:21

‘Arusha e Prizrenit’ i komenton Capital T për këngën e re: Reagimi i këngëtarit është epik

Capital T është njëri nga artistët më të pëlqyer në estradën shqiptare. Së fundi këngëtari ka sjell edhe këngë e tij më të re në duet me TNT, të titulluar 200 dite, transmeton Gazeta Metro.


Ky duet është pëlqyer shumë nga fansat e Capital T dhe për tri ditë ka marrë mbi 1 milionë klikime në YouTube.

E në një postim në Instgram aty ku Capital T e ka promovuar këngën e re, ka pasur shumë komente dhe reagime pozitive, mirëpo njëri nga reagimet ishte më qesharak.

Një llogari e Instagramit e quajtur ‘arusha.e.prizrenit’, i ka komentuar Capital T në postim, ku ka shkruar: ‘Kang ma palidhje s’ki’. Mirëpo reagimi i këngëtarit për këtë koment ishte epik, ku ju përgjigj: ‘arusha.e.prizrenit rri urt se t erdha’.

Ky është njëri nga komentet që ka ngjallur shumë reagime në rrjetet sociale të këngëtarit. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë