Loading…

Arvanita Syla ka nevojë për ndihmën tuaj

  • 18/10/2019 | 17:35

Arvanita Syla ka nevojë për ndihmën tuaj

Familja Syla po kërkojnë nga njerëzit e vullnetit të mirë që të ju ndihmojnë për sigurim të parave që ju duhen që vajza e tyre Arvanita Syla të kryejë një intervenim kirurgjik


Në Apelin që është bërë për ndihmë shpjegohet se Arvanita vuan nga epilepsia dhe si pasojë ka nevoje për një intervenim kirurgjik urgjent me qëllim për shërimin e syve.

Fatkeqësisht, ky intervenim nuk mund të kryhet në Kosovë dhe e njëjta ka nevojë që të shkojë në Turqi për të kryer operacionin./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë