Loading…

As 9 viteve ndahen çifti i famshwm Hollywood’ian

  • 15/01/2020 | 16:59

As 9 viteve ndahen çifti i famshwm Hollywood’ian

Vanessa Hudgens dhe Austin Butler i kanë dhënë fund lidhjes së tyre pas 9 vitesh.


Thuhet se nuk dihet sakt se kur janë ndarë mirëpo sipas Us Weekly, ylli i “High School Musical” dhe aktori janë ndarë, por deri tani lajmin e dinin vetëm njerëzit më të afërt të dyshes.

Hera e fundit që Austin postoi një foto me të ishte në korrik, për të festuar premierën e filmit Once Upon a Time in Hollywood.

“Ne të dy e admirojmë dhe respektojmë shumë njëri-tjetrin. Wshtë kaq solide tani sepse unë ndihem e fortë si grua e pavarur. Bazohem vetëm tek vetja ime, por është shumë bukur të dish se ke një shok të ngushtë me të cilin të ndash fitoret dhe humbjet.”- u shpreh Vanessa në nëntor të 2018-ës, për Women’s Health. Asnjëri prej të dyve nuk ka akoma një koment publik për ndarjen pas 9-vitesh lidhje.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë