Loading…

Asensio do të largohet nga Real Madridi, media spanjolle raporton se do të transferohet tek Barça

  • 26/09/2022 | 12:18

Asensio do të largohet nga Real Madridi, media spanjolle raporton se do të transferohet tek Barça

Marco Asensio mund të kalojë tek skuadra e Barcelonës në verë.


Sipas informacioneve të RAC1, Barcelona ka arritur një paramarrëveshje me sulmuesin e Real Madridit, i cili do të lirohet në verë, përcjell GazetaBlic Sport.

Ai pritet të firmosë një kontratë katërvjeçare. Dëshira e spanjollit për t’u rikthyer si protagonist ishte vendimtare dhe gjasat që ai tk largohet nga Real Madrid janë të mëdha.

Sipas mediave spanjolle, Barcelona po monitoron situatën dhe kalimi i tij tek Barça në verën e ardhshme është shumë i mundur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë