Loading…

Asgjë e re: Fëmijët e ‘llastuar’ mbrëmë goditën autobusët me vezë, njërit ia thyen xhamin

  • 01/11/2022 | 09:34

Asgjë e re: Fëmijët e ‘llastuar’ mbrëmë goditën autobusët me vezë, njërit ia thyen xhamin

Mbrëmë në Prishtinë festa e Halloween u festua dhunshëm. Si vitet e kaluara edhe këtë herë autobusët urbanë nuk I shpëtuan sulmeve me vezë. Madje xhamat e njëri nga këta autobusë u thye komplet.


Pas sulmeve me vezë, është thyer xhami i një autobusi të “Trafikut Urban”.

Autobusët vazhdimisht goditen me vezë dhe gjësende tjera për shkak të festës “Halloween”, ani pse është apeluar tek prindërit që të tregohen të kujdesshëm dhe të mos lejojnë që fëmijët e tyre të dëmtojnë autobusët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë