Loading…

Asgjësohen tri mjete të pashpërthyera në disa vende të Kosovës

  • 14/03/2017 | 16:44

Asgjësohen tri mjete të pashpërthyera në disa vende të Kosovës

Gjatë ditës së hënë njësiti për deminimin i FSK’së së bashku me KFORI’in kanë kryer tërheqjen e tri mjeteve të pashpërthyera të gjetura një në fshatin Makresh i Epërm i Novobërdës, kurse dy të tjerë në Fshatin Seqishtë në Han të Elezit.


Policia e Kosovës ka njoftuar se në të dy rastet është bërë tërheqja e mjeteve të pashpërthyera pa asnjë incident, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë