Loading…

Ashtu si çdoherë: Rihanna mahnit me pamjen e saj në tepihun e kuq

  • 03/12/2019 | 09:51

Ashtu si çdoherë: Rihanna mahnit me pamjen e saj në tepihun e kuq

Është mbajtur një nga netët më të mëdha të modës Britin Fashion Awards, ceremoni kjo e cila mbushet me yje e me ikona të modës ku secili nga ta zgjedh të duket në mënyrë të veçantë, transmeton Gazeta Metro.


E në këtë natë të tillë nuk mund të mungonte, as njëra nga yjet më të mëdha, siç është Rihanna.

Ajo çdoherë mahnit me pamjen e saj, dhe duket e kompletuar deri në detaje. Kësaj radhe ylli nga Barbados kishte zgjedhur një fustan të shkurtër ngjyrë jeshile.

Kështu duke marrë gjithë vëmendjen, Rihanna shkëlqeu në tepihun e kuq në British Fashion Awards 2019./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë