Loading…

Asim Gashi shpërndan 100 pako për familjet në nevojë

  • 13/01/2021 | 21:50

Asim Gashi shpërndan 100 pako për familjet në nevojë

Këngëtari Asim Gashi ka bërë një gjest të madh.


Ai në llogarinë e tij në Instagram ka hedhur një fotografi, ku shihet se ka shpërndarë pako për familjet nevojtare.

Së bashku me mergimtarët, Asimi në këto ditë dimri ua ka zbutur ndjenjën e varfërisë këtyre familjeve.

Një veprim i tillë pos që është për t’u duartrokitur, duhet të jë i shpeshtë edhe nga emrat tjerë të estradës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Asim Gashi (@asimgashi1)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë