Loading…

Asistim magjik nga Fernandes, shënon Ronaldo

  • 14/09/2021 | 19:05

Asistim magjik nga Fernandes, shënon Ronaldo

Manchester United ka kaluar në epërsi të hershme ndaj skuadrës zvicerane Young Boys.

Po zhvillohej minuta e 14’ e ndeshje kur një bashkëpunim ndërmjet dy portugezëve Fernandes-Ronaldo solli golin e “Djajve të Kuq”, përcjellë KosovaPress.

Bruno lëshoi një top të mrekullueshëm drejt numri 7 i cili nuk e pati të vështirë të realizojë për 1-0.

Ja goli:

Ronaldo’s goal 1-0. 🔥 pic.twitter.com/naeyIrXQAy

— Alex (@GeniusMUFC) September 14, 2021

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë