Loading…
Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë të Horoskopit: Bëj shumë kujdes!
  • 06/11/2018 | 22:57

Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë të Horoskopit: Bëj shumë kujdes!

Astrologia e njohur Meri Shehu ka paralajmëruar një nga shenjat e Horoskopit që të tregojë shumë kujdes gjatë kësaj jave.


Në parashikimin javor, Meri Sheu ka paralajmëruar shenjën e Bricjapit të jetë shumë e kujdesshme gjatë kësaj jave pasi do të përballet me shumë vështirësi.

“Një plan dështon por mundësia për të provuar përsëri nuk ngelet bosh. Një person i afërt ju ka prishur punë në shoqëri dhe dashuri. Hapni sytë pra, shkurt e shqip!”, thotë Meri për shenjën e Bricjapit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë