Loading…

Atdheu bën lëmsh protagonistët e Përputhen: Nga Antonela shfaqet me Sarën tejet të afërt

  • 11/05/2021 | 13:28

Atdheu bën lëmsh protagonistët e Përputhen: Nga Antonela shfaqet me Sarën tejet të afërt

Protagonistja e programit “Për’puthen”, Sara, para disa ditësh është deklaruar në emision vetëm për Gelianin.


Në medie po qarkullojnë lajme se ajo dhe Atdheu janë duke shijuar romancën e tyre, edhe pse në program nuk duken të afërt.

Disa video të publikuara ditën e djeshme, Sara dhe Atdheu, shihen mjaft të afërt teksa nuk hezitojnë të shkëmbejnë edhe përqafime.

Këto bënë që të dyshohet edhe më shumë për një lidhje të mundshme mes tyre

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë