Loading…

Atdheu i ‘BBVK’: Nëse e shoh një femër duke e shkelur treni, gjuhem para saj

  • 28/01/2023 | 20:29

Atdheu i ‘BBVK’: Nëse e shoh një femër duke e shkelur treni, gjuhem para saj

Derisa po bisedonin Mbresa me Julianën në dhomën e ndejës, Atdheu u kyç në bisedë duke thënë se e do Mbresën dhe kjo bëri që Juliana me shaka t’i kërkojë atij shpjegim.


“E du Mbresën, si shoqe”, u përgjigj Atdheu, derisa Mbresa tha se Atdheut do t’i dhimbsej nëse do të shkelej nga treni dhe kjo, sipas saj, është shkalla e dashurisë së atij ndaj saj.

“Më do që nëse më sheh duke më shkelë treni i dhimbsem, kështu e llogaris unë shkallën e dashnisë”, tha Mbresa.

Ndërkaq, Atdheu tha se do t’i dilte trenit përpara për çdo femër që do ta shihte se është duke u shkelur nga ky mjet lëvizës.

“Nëse e shoh një femër duke e shkelur treni, gjuhem unë para saj. Jam shumë feminist”, u shpreh Atdheu, derisa Juliana tha se për këtë edhe i pëlqen ky.

“Për atë më pëlqen se je shumë feminist”, i tha Juliana.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë