Loading…

Atentat me armë zjarri në Elbasan, një i plagosur rëndë

  • 22/03/2017 | 20:03

Atentat me armë zjarri në Elbasan, një i plagosur rëndë

Një atentat me armë zjarri është verifikuar pasditen e kësaj të marte në Elbasan, ku për pasojë një person ka mbetur i plagosur.


Ngjarja ka ndodhur në një lokal në afërsi të gjykatës së rrethit, me autorin e atentatit që ka qëlluar me armë nga një automjet në ecje, transmeton tch.

Autoritetet policore lokale bëjnë me dije se personi i prekur nga breshëria e plumbave ka mbetur i plagosur rëndë.

Personi është identifikuar si shtetasi D.K, ndërkohë që një grup i posacëm i policisë po heton rrethanat e ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë