Loading…

‘Atentati ndaj Kurtit’, Kusari: Bordi dhe Drejtori gjeneral i RTK-së nuk e dikutuan fare tekstin partiak

  • 12/02/2024 | 23:00

‘Atentati ndaj Kurtit’, Kusari: Bordi dhe Drejtori gjeneral i RTK-së nuk e dikutuan fare tekstin partiak

Juristja e mediave, Flutura Kusari e cila nga afër ka përcjellë punimet bordit të RTK-së, ka njoftuar se aty, as nga bordi e as nga Drejtori gjeneral, nuk është ngritur fare për diskutim teksti, siç e quajti ajo partiak, i transmetuar në lajmet e RTK-së e në kanalin online.


“Bordi i RTK-se dhe drejtori gjeneral sonte ne takim te bordit nuk e ngriten fare per diskutim tekstin partiak te transmetuar ne lajme dhe kanalin online.” – ka shkruar Kusari.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë