Loading…

Atletico Madrid barazon rezultatin edhe njëherë tjetër ndaj Barcelonës

  • 30/06/2020 | 23:29

Atletico Madrid barazon rezultatin edhe njëherë tjetër ndaj Barcelonës

Skuadra e Atletico Madridit ka arritur që edhe njëherë tjetër ta barazoi rezultatin ndaj Barcelonës në La Liga, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Camp Nou’, Barcelona dhe Atletico Madrid janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 33’të në kampionatin spanjoll.

Atletico Madrid ka shënuar edhe njëherë tjetër nga penalltia për ta barazuar rezultatin në 2-2.

Golashënues ishte edhe njëherë tjetër Saul Niguez, i cili shënoi në minutën e 62’të. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë