Loading…

Atletico Madrid barazon rezultatin ndaj Barcelonës

  • 30/06/2020 | 22:24

Atletico Madrid barazon rezultatin ndaj Barcelonës

Atletico Madridi ka arritur që shpejtë ta barazoi rezultatin në ndeshjen derbi ndaj Barcelonës në La Liga, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Camp Nou’, Barcelona dhe Atletico Madrid janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 33’të në kampionatin spanjoll.

Vetëm gjashtë minuta pasi Diego Costa ia dhuroi epërsinë Barcelonës me një autogol, mysafirët nga Madridi kanë arritur ta barazojnë rezultatin në 1-1.

Golin e barazimit për Atletico Madridi e shënoi Saul Niguez nga pika e bardhë në minutën e 18’të. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë