Loading…

Atletico Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

  • 21/11/2020 | 20:24

Atletico Madrid – Barcelona, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes derbi të kësaj xhiroje të La Ligas ndërmjet Atletico Madridit dhe Barcelonës.


Të dy skuadrat nuk po kalojnë nëpër një formë të mirë të rezultateve dhe sonte në “Ëanda Metropolitano” do të kërkojnë tre pikë të reja, përcjell KosovaPress.

Këto janë formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak; Trippier, Savic, Gimenez, Hermoso; Marcos Llorente, Koke, Saul, Carrasco; Joao Felix, Correa

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Lenglet, Pique, Jordi Alba; Pjanic, De Jong; Dembele, Messi, Pedri; Griezmann.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë