Loading…

Atmosferë e zjarrtë në “Stadio Olimpico”, para fillimit të ndeshjes mes Turqisë dhe Italisë.

  • 11/06/2021 | 19:39

Atmosferë e zjarrtë në “Stadio Olimpico”, para fillimit të ndeshjes mes Turqisë dhe Italisë.

Edhe më pak se dy orë na ndajnë nga fillimi i “Euro 2020”, me ndeshjen hapëse mes Turqisë dhe Italisë, që zhvillohet nga ora 21:00.


Tifozët e të dyja Kombëtareve, tashmë kanë arritur pranë stadiumit “Olimpico” të Romës, ku po mbretëron atmosferë e zjarrtë para fillimit të ndeshjes, transmeton lajmi.net.

Turqia dhe Italia bëjnë pjesë në grupin A, së bashku me Zvicrën dhe Uellsin.

Kampionati Europian fillon sonte më 11 Qershor dhe mbaron më 11 Korrik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë