Loading…
Audi së shpejti me logo të re, ja si do të duket ajo |FOTO
  • 15/10/2018 | 20:27

Audi së shpejti me logo të re, ja si do të duket ajo |FOTO

Brendi më i njohur në botë për prodhimin e veturave, Audi, pritet që të ndryshojë logon në një të ardhme të afërt, sipas QuatrroWorld.com.


Dy regjistrime tregojnë se si ka mundësi të duket logo e re e kompanisë gjigande, transmeton gazetametro.net.

Njëra ngjanë me një skicë të logos aktuale, që përbëhet nga katër qarte jo të plota të lidhura.

Derisa tjetra, është më e ndryshme, siç shihet edhe në foto.

Ky ndryshim vjen me sugjerimin e selisë së Audi në ShBA.

Ndryshimet në logo ndodhin në kompani dhe brende të njohura gjatë gjithë kohës, ndonjëherë vetëm ngjyra, e në raste edhe plotësisht./gazetametro.net

 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë