Loading…

Aurala Hoxha në Maldive, ‘thuhet’ në mes për disa fotografi

  • 21/01/2022 | 12:43

Aurala Hoxha në Maldive, ‘thuhet’ në mes për disa fotografi

Bukuroshja shqiptare ka kthyer në mënyrë perfekte linjat e saj pas lindjes së djalit.


Aurela Hoxha duket përsëri në formë.

Bukuroshja shqiptare është shfaqur sot tepër me stil derisa është parë në ishujt Maldive, ishuj që ajo i ka zgjedhur për të kaluar pushimet gjatë muajve të dimrit.

Aurela ka pasur të veshur bikine të masës së vogël. Ajo bën disa foto selfie derisa përshëndet me një “hi” fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë