Loading…

Aurela Hoxha pozon për markën me famë botërore

  • 23/10/2020 | 23:24

Aurela Hoxha pozon për markën me famë botërore

Aurela Hoxha është një ndër modelet shqiptare më të suksesshme dhe më të përfolura njëkohësisht.


Jo rrallë herë është bërë pjesë e sulmeve nga komentuesit e shumtë për ndërhyrjet kirurgjikale, por ajo i ka mohuar kategorikisht ato.

Aurela numëron mijëra ndjekës në Instagram, përmes të cilit ndan me ta foto dhe video të ndryshme.

Ditën e djeshme modelja ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto, ku shfaqet tepër provokuese dhe shumë hot. Ajo ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj, sepse ka pozuar për një nga markat më të njohura në botë, “Versace”.

 

View this post on Instagram

 

Backstage moments @versace Can’t wait to share everything with you guys🍕

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë