Loading…

Aurela Hoxha shfaqet tejet atraktive në fotografitë e fundit me bikini

  • 01/07/2020 | 08:04

Aurela Hoxha shfaqet tejet atraktive në fotografitë e fundit me bikini

Aurela Hoxha ka realizuar një portret.


Modelja shqiptare, Aurela Hoxha, ka realizuar një portret jo fort të zakonshëm, shkruan lajmi.net.

Për dallim prej të tjerëve ajo ka vendosur të fotografohet gjysmë e zhveshur, saktësisht me bikini të zeza të cilat e bënin të dukej akoma më seksi.

Aurela së fundmi e ka ndryshuar edhe stilin e flokëve por në imazhet që po poston shpesh, nuk është se fansave po u bien në sy flokët.

Modelja ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram dhe asnjëherë nuk po i lë të mërziten.

View this post on Instagram

polaroid day by: @endritmertiri 📸🤍💙

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë