Loading…

Aurela Hoxha shkëlqen në postin e fundit

  • 10/11/2021 | 16:03

Aurela Hoxha shkëlqen në postin e fundit

Aurela Hoxha është njëra ndër personazhet më të komentuara së fundmi.


Kjo për shkak se ajo vetëm pak muaj më parë u bë nënë për herë të parë, gjë që këtë e mbajti të fshehtë deri në momentin kur solli në jetë fëmijun e saj.

Pas kësaj ajo u komentua shumë për jetën e saj private por jo vetëm.

Të gjithë çuditeshin se si ajo ishte në format e saja më përfekte edhe pas lindjes, paraqitja e saj po merr vëmendje të madhe kudo.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ku duket shumë bukur por edhe tejet provokuese, por sigurisht format e saja trupore lanë pa fjalë këdo që po i sheh këto foto.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë