Loading…

Autobusi e bën për spital këmbësorin në Prishtinë

  • 01/11/2021 | 16:34

Autobusi e bën për spital këmbësorin në Prishtinë

Një aksident trafiku në mes të një autobusi dhe një këmbësori ka ndodhur sot në rrugën “Bill Clinton” në Prishtinë.


Ndërkaq, zëdhënësi i policisë Agron Borovci ka thënë për Gazetën Online Reporteri.net se si pasojë e aksidentit, këmbësori ka pësuar lëndime dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor.

“Sot rreth orës 15:00, në rrugën “Bill Klinton”,në Prishtinë, ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të një autobusi dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit këmbësori, ka pësuar lëndime dhe i njejti është dërguar për trajtim mjekësor:, ka thënë Borovci.

Sipas Borovcit, me rastin po merren hetuesit e trafikut rajonal.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]metro.net
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë