Loading…

Autobusi i linjës me pasagjerë Tiranë-Kukës del nga rruga dhe përmbyset

  • 08/11/2016 | 22:23

Autobusi i linjës me pasagjerë Tiranë-Kukës del nga rruga dhe përmbyset

Një autobus i linjës Tiranë-Kukës ka dalë nga rruga dhe është përmbysur në aksin rrugor Thumanë – Fushë- Krujë, në afërsi të fshatit Derven.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:00, kur autobus i linjës Tiranë-Kukës, me targa AA 346 AC, për shkak të reshjeve të shiut ka rënë në ujë, transmeton gazetametro.net.

Të gjithë pasagjerët kanë dalë nga autobuzi dhe janë në gjendje të mirë shëndetësore. Efektivët e Policisë, zjarrëfikësja dhe ambulanca janë në gadishmëri të plotë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë