Loading…

Ava Max arrin 10 milionë dëgjime brenda një jave në “Spotify” me këngën “The Motto”

  • 16/11/2021 | 17:31

Ava Max arrin 10 milionë dëgjime brenda një jave në “Spotify” me këngën “The Motto”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max së fundi ka sjellur projektin e ri muzikor “The Motto”, në bashkëpunim me DJ e njohur, Tiësto.


Bashkëpunimi i dyshes po pritet mirë nga fansat e tyre që në ditët e para të lansimit, duke e kthyer një prej këngëve të dëgjuara në platformë të ndryshme.

Vetëm në platformën Spotify, kënga “The Motto”, ka grumbulluar 10 milionë dëgjime në javën e parë të lansimit.

Përveç kësaj, “The Motto” është bërë kënga e 35-të më e dëgjuar në këtë platformë.

Lajmin e ka bërë të ditur, vet artistja përmes një postimi në “InstaStory”, e cila ka shpërndarë nga një faqe e fansave të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë