Loading…

Ava Max pozon pa grim, këngëtarja duket krejt ndryshe

  • 30/11/2020 | 20:49

Ava Max pozon pa grim, këngëtarja duket krejt ndryshe

Artistja shqiptare me famë botërore, arriti në maja të top listave për një kohë të shkurtër me stilin e saj unik.


Ajo përmes postimeve të fundit, bëri të ditur se është duke punuar për një projekt të ri muzikor. Ava hyri në Instagram për të publikuar disa Instastory ku shihej pa grim por që dukej mjaft bukur.

“Ne jemi duke gatuar”, shkroi Ava përkrah fotografisë ku shihej se ishte në një studio muzikore.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë