Loading…

Ava Max publikon projektin e ri: Në më pak se një orë merr dhjetëra klikime

  • 08/06/2021 | 20:53

Ava Max publikon projektin e ri: Në më pak se një orë merr dhjetëra klikime

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Ava Max, nuk e ka ndërmend të ndalet dhe gjatë ditëve të karantinës paska punuar për projekte të reja, transmeton Gazeta Metro.


Ajo ka publikuar këngën e re të quajtur “Every Time I Cry” dhe është publikuar në versionin audio.

Por edhe krahas faktit që u soll vetëm në versionin audio, kjo këngë në më pak se një orë ka marrë mbi 71 mijë klikime.

Nga ana tjetër nuk dihet ende nëse Ava po të njëjtën këngë do ta publikoj me klip./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë