Loading…

Avatar 2 planifikohet të dalë për Krishtlindje (Video)

  • 25/11/2016 | 10:48

Avatar 2 planifikohet të dalë për Krishtlindje (Video)

Vazhdimi i filmit Avatar nga regjisori James Cameron thuhet se është planifikuar të hapet në teatrot amerikane, më 21 dhjetor, 2018.

 

Në Las Vegas , Cameron njoftoi planet për të bërë katër vazhdime të “Avatar’’.

“Avatar 2”, vjen nëntë vjet pas pjesës së parë, që mbeti  si filmi më fitimprurës i të gjitha kohërave, me fitim 2.8 miliardë dollarë në mbarë botën. Episode tre, katër dhe pesë thuhet se janë planifikuar për vitet 2020, 2022 dhe 2023./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=qv2ulWKVi9w

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë