Loading…

Avdyli: Në LDK mua e Vjosës na i kanë vendos gozhdat, nuk na lënë as te dera me u afru

  • 27/11/2020 | 23:41

Avdyli: Në LDK mua e Vjosës na i kanë vendos gozhdat, nuk na lënë as te dera me u afru

Haxhi Avdyli, deputet i LDK’së ka folur për përjashtimin e tij dhe Vjosa Osmanit nga LDK’ja, transmeton Periskopi.


Ai thotë se tani u kanë mbetur disa opcione për të vepruar tutje.

‘’Të tjerët janë në mënyrë skandaloze t’u u sjell në LDK. Përveç Lutfi Hazirit në deklaratat ndaj kolegëve që është korrekt’’, ka thënë ai në një debat televiziv.

‘’Janë dy opcione, të rrijmë të poshtruar e nënçmuar në LDK, të dalim në profesione tona dhe të lëmë politikën. Të shkojmë në një parti tjetër, dhe pesë,  të krijojmë një iniciativë qytetare’’, ka shtuar ai.

‘’Në LDK na i kanë vendos gozhdat në derë. Nuk të lënë as te dera me u afru”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë