Loading…

Avni Zogiani shpërfilli Hysni Gucatin e OVL-UÇK’së: Ikni atje

  • 18/10/2019 | 20:28

Avni Zogiani shpërfilli Hysni Gucatin e OVL-UÇK’së: Ikni atje

Kandidati për deputet nga radhët e Lëvizjes “Vetëvendosje”, Avni Zogiani i ka dal në mbrojtje shefit të tij, Albin Kurtit, lidhur me disa deklarata të kryetarit të OVL-UCK, Hysni Gucati, transmeton Gazeta Metro.


Ky i fundit kishte kërkuar nga kandidati për kryeministër që ta shfuqizoj Gjykatën Speciale.

Ndërsa, kjo, Zogianit nuk i pëlqeu dhe ju përgjigj në rrjetin social Facebook.

“Gucati i kërkon Albinit shfuqizimin e Gjykatës Speciale… me e pyet Gucatin per ke ke votue, jam i sigurte se, po qe i sinqerte, thotë, per ata qe e kane sjelle Gjykatën Speciale! Po ikni atje”, ka shkruar ai./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë