Loading…

Avokati shqiptar zbulon se është martuar me të dashurin e tij

  • 10/04/2021 | 14:48

Avokati shqiptar zbulon se është martuar me të dashurin e tij

Avokati shqiptar, Nick Nikic, i cili ka lindur në Nju Jork, ishte pasditen e djeshme i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” në Top Channel. Teksa po fliste për pasionin që ka për gatimet shqiptare, ai zbuloi edhe një sekret nga jeta e tij private.


Kur moderatorja e njour, Bieta Sulo e pyeti se për kë gatuan, Nick tha se gatuan për vete dhe bashkëshortin e tij duke pranuar hapur faktin se është homoseksual.

Avokati i shqiptar rrëfeu se romanca e tyre kishe nisur një natë kur miku i tij i kishte shprehur hapur ndjenjat, por ai ende nuk e kishte pranuar brenda vetes orientimin seksual.

Nick shtoi se pas një predikimi në kishë, ai kishte kuptuar se çfarë donte realisht. Për të lumturia nisi kur i tha po ndjenjave për Mat, shokun e tij prej vitesh.

“Kemi 8 vite të lumtur bashkë. Pati propozim dhe dasmë me çifteli e tupanë”, tha avokati shqiptar, i cili shtoi se kanë në plan edhe një fëmijë.

“Do më vrasë gjyshja po s’ patëm fëmijë”, tha duke qeshur ai, duke theksuar se prej fillimit ka patur mbështetjen e pakushtëzuar të familjes.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë