Loading…

Avokatja e Haradinajt, kundërshton ashpër Prokurorinë

  • 06/04/2017 | 15:56

Avokatja e Haradinajt, kundërshton ashpër Prokurorinë

Avokatja e Haradinajt, Rachel Lindon, ka kundërshtuar provat e paraqitura nga ana e palës serbe në rastin Haradinaj.


Siç njofton reporter i ‘Indeksonline’, i cili ndodhet prezent në sallë, avokatja Lindon ka kundërshtuar fuqishëm provat.

Madje, ajo më ton të lartë i ka kundërshtuar provat e paraqitura.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë