Loading…

Avokatja e Jakup Krasniqit kërkon lirimin paraprak ose me kusht të tij

  • 09/11/2020 | 12:20

Avokatja e Jakup Krasniqit kërkon lirimin paraprak ose me kusht të tij

Avokatja mbrojtëse e ish-zëdhënësit të UÇK-së, Jakup Krasniqi ka kërkuar sot para panelit gjyqësor, lirim me kusht për klientin e tij.


”Kemi si synim që të bëjmë një depozitim për lirimin paraprak ose me kusht të tij sa më shpejtë të jetë e mundur”, është shprehur Venkateswari Alagendra.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë