Loading…
Avokatja shqiptare që nuk dëshiron të lind fëmijë, për arsye krejt banale
  • 13/03/2018 | 23:22

Avokatja shqiptare që nuk dëshiron të lind fëmijë, për arsye krejt banale

Avokatja e njohur Bora Feri e ftuar në “Top Show” për të folur në lidhje me martesën deklaroi se ajo nuk po bën fëmijë e kjo për shkak të ekonomisë.


“Nuk e di se kur do të mendoj të bëj fëmijë, por për momentin nuk besoj se kam sigurinë e duhur për të bërë këtë hap.

Vendimi për të mos bërë fëmijë, i shumë njerëzve në botë ka pasojat e veta shumë negative.

Do të vijë një ditë, që nuk do kemi ushqim të hamë.

Nëse emancipohen edhe njerëzit në Azi dhe Afrikë, atëherë njerëzimi do të vuajë vërtetë për të gjetur ushqim”, u shpreh Bora Feri.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë