Loading…

Azet ‘dashurohet’ në Dua Lipën

  • 06/08/2022 | 18:16

Azet ‘dashurohet’ në Dua Lipën

Mbrëmë u mbajt nata e dytë e festivalit më të madh në rajon, ‘Sunny Hill’.


Para një numri të madh të publikut përformoi rep-artisti Azet.

Sot disa imazhe nga festivali Azet ndau me fansat e tij në Instagram, ku në këto fotografi ai shihet pranë artistes Dua Lipa.

Në foton e përbashkët me Duan, ai ka shkruar në gjermanisht se është i “zënë”, shoqëruar me emojit me zemra dhe dry, tipike të çifteve.

Ndërsa miku i tij Zuna i ka uruar “vetëm më të mirat për Azetin”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë