Loading…
Azet publikon këngën e re në bashkëpunim me Zunën
  • 22/02/2019 | 11:05

Azet publikon këngën e re në bashkëpunim me Zunën

Këngëtari shqiptar tashmë i njohur, Azet, ka publikuar këngën e paralajmruar ditë më parë, transmeton Gazeta Metro.


Ai sërish erdhi në bashkëpunim me reperin Gjerman Zuna, dhe kënga titullohet ‘Fragen’. Kënga e cila u publikua 10 orë më parë dhe ka marrë mijera pëlqime.

Azet dhe Zuna janë shumë aktiv në muzikë dhe në koncerte anembanë duke përfshire edhe kosoven.

Kujtojmë se kënga e fundit e Azetit ishte ajo ‘LeLe’ që shënon 12 milionë klikime./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë