Loading…

Baba i dëshmorit Rasim Kiçina, tregon se çka e pyeti Thaçi dje kur e vizitoi

  • 03/07/2020 | 21:06

Baba i dëshmorit Rasim Kiçina, tregon se çka e pyeti Thaçi dje kur e vizitoi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi dje është lajmëruar nga fshati Baicë e komunës së Drenasit, shkruan Gazeta Metro.


Thaçi në Baicë ka takuar prindër e bashkëluftëtarit dhe heroit të kombit, Rasim Kiçina.

“Sonte, në Baicë, me prindërit e bashkëluftëtarit, heroit Rasim Kiçina. HTH”, ka shkruar Thaçi.

E pas këtij takimi Klan Kosova sot nuk ka hezituar ta vizitojë Hasiben e Rrahmanin, prindërit e dëshmorit Rasim Kiçina për t’i pyetur se çka biseduan me Thaçin.

“Rrahmani thotë se me presidentin bënë goxha muhabet, por kryesorja ishte mbështetja pas propozim aktakuzës nga prokuroria speciale për të”, raporton televizioni.

Ndiqeni videon më poshtë:

./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë