Loading…

Babadimërat po bëhen gati

  • 10/11/2016 | 13:39

Babadimërat po bëhen gati

Nëse nuk e keni besuar se babadimërat ekzistojnë, e keni pasur keq. Ata nuk ekzistojnë në mënyrën se si juve ju është thënë e ende vazhdohet t’i thuhet fëmijëve. Por ata ekzistojnë në një mënyrë tjetër, krejtësisht të organizuar dhe profesionale.

babadimiri1

 

Të gjithë babadimërat e botës, janë mbledhur në një ‘Komitet të Përbashkët’, në Kopenhagë të Danimarkës, të cilët kanë organizuar një kongres, për ti kanalizuar aktivitetet e tyre të ardhshme për festat e fundvitit.

Nëse doni mos i besoni babadimrit. Por besoni se ekzistojnë babadimra të organizuar dhe profesionistë, që çdo fundviti, mund të ju befasojnë juve, me shumë se fëmijët tuaj, të cilët do ti gëzohen dhuratave/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë