Loading…

Babadimri politik i Vuçiqit në Kosovë (Foto+Video)

  • 05/01/2017 | 16:06

Babadimri politik i Vuçiqit në Kosovë (Foto+Video)

Partia Përparimtare e Serbisë (SNS), me në krye kryeministrin serb, Aleksandar Vuçiq, ka shpërndarë dhurata me rastin e festave të fundvitit për fëmijët serb në Leposaviç, në atë që ata e quajnë ‘’Kosovë dhe Metohi”.


Madje këto dhurata përveç figurave që përçojnë atmosferë festive, mbajnë edhe logon e emrin e partisë së Vuçiqit, transmeton gazetametro.net

Në videon e bërë publike nga Tanjug-un serb shihen disa njerëz që shkarkojnë këto dhurata nga kamioni në Leposaviç. /gazetametro.net

Për të parë videon, klikoni KËTU

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë