Loading…

Babai ferizajas e detyronte djalin të kërkonte lëmoshë në rrugë: Arrestohet nga policia

  • 20/02/2020 | 12:33

Babai ferizajas e detyronte djalin të kërkonte lëmoshë në rrugë: Arrestohet nga policia

Një prind nga komuna e Ferizajt është arrestuar dje, pasi i njëjti ka detyruar djalin e tij të mitur të kërkojë para në rrugë, shkruan Gazeta Metro.


Raportohet se rasti ka ndodhur më datën 7 shkurt, ndërsa arrestimi i babait është bërë dje, rreth orës 17:30.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë