Loading…
Babai i Dua Lipës për festivalin në Prishtinë: Gërmia do të digjet, duhet të dyfishojmë numrin e zjarrfikësve |FOTO
  • 20/06/2018 | 19:26

Babai i Dua Lipës për festivalin në Prishtinë: Gërmia do të digjet, duhet të dyfishojmë numrin e zjarrfikësve |FOTO

Babai i këngëtares, Dua Lipa , Dukagjin Lipa ka thënë disa fjalë të mëdha për reperin Ledri Vula, i cili po bëhet gati edhe për një perfomancë tjetër e cila kësaj radhe do jetë në parkun e Gërmisë.


“Gërmia do të digjet flakë. Duhet ta dyfishojmë numrin e zjarrfikësve”, ka shkruar ai në fotografinë e Ledri Vulës.

Ndërkohë, “Sunny Hill Festival” do të hapet prej datës 10 gusht deri më 12 gusht. Sivjet ky festival do të vijë më i veçantë ngase do të mbledh yjet shqiptare me famë botërore si: Dua Lipa, Albert Stanaj, Action Bronson dhe emrat më të njohur të estradës./Gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë