Loading…

Babai i ish-deputetit kosovar vdes pas infektimit me koronavirus

  • 01/12/2020 | 09:46

Babai i ish-deputetit kosovar vdes pas infektimit me koronavirus

Ish-deputeti i LDK’së, Blerim Grainca, ka njoftuar se babai i tij ka vdekur pas infektimit me koronavirus, shkruan Gazeta Metro.


Graina përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka bërë të ditur se varrimi i të ndjerit do të bëhet sot në varrezat e fshatit Cerrnill, Ferizaj.

Ai tutje ka thënë se për arsye të pandemisë nuk do të ketë të pame.

Njoftimi i plotë:

Te nderuar familjar dhe miq.
Ju njoftojme se si pasoj e pandemis Covid sot ndrroj jete babi yne
ing. Ragip Grainca.
Varrimi behet sot me 01.12.2020 ne ora 12 ne varrezat e fshatit Cerrnill/Ferizaj.
Per arsye te pandemis nuk do kete te pame./gazetametro.net

Te nderuar familjar dhe miq.
Ju njoftojme se si pasoj e pandemis Covid sot ndrroj jete babi yne
ing. Ragip Grainca.
Varrimi behet sot me 01.12.2020 ne ora 12 ne varrezat e fshatit Cerrnill/Ferizaj.

Posted by Blerim Grainca on Monday, November 30, 2020

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë