Loading…
Babai i Milot Rashicës i kundërpërgjigjet Mehmet Kurdës për djalin e tij
  • 25/04/2019 | 22:34

Babai i Milot Rashicës i kundërpërgjigjet Mehmet Kurdës për djalin e tij

Babai i Milot Rashicës, Nexhmedini, i është kundërpërgjigjur Mehmet Kurdës për zbulimin e Milot Rashicës.

Kurda është thirrur disa herë se ka zbuluar talentin e yllit të Werder Bremenit.

Mirëpo, babai i Milotit, Nexhmedini e ka mohuar këtë.

“Le ta shikon Mehmet Kurda se kush e ka zbuluar Milotin. Milotin e kam dërgu ne Prishtinë per arsye te formimit te Ligës Regjionale”, ka shkruar Rashica në Facebook, raporton Gazeta Olle.

Ai ka publikuar një foto ku shihet Miloti me klubin e Vushtrrisë, kategoritë e reja.

Miloti për disa vjet ka luajtur me grupmoshat e reja të SHF Kurdas, para se ti bashkohej ekipit të parë të Vushtrrisë, ku trajner ishte Ismet Munishi.

Më të fundit
...
  • 22/07/2019 | 00:02
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë