Loading…
Babai i papërgjegjshëm i del përpara me fëmijën në krah, demi iu vërsulet të dyve
  • 10/07/2018 | 13:38

Babai i papërgjegjshëm i del përpara me fëmijën në krah, demi iu vërsulet të dyve

Ky është momenti tronditës kur një burr i del një demi përpara me fëmijën në krah.


Kalimtarët shikojnë me mosbesim derisa burri me njërën dorë mban ‘pelerinën’ duke provokuar demin, kurse me tjetrën fëmijën, transmeton gazetametro.net

Incidenti i tmerrshëm ndodhi në Ishullin Terceira, pjesë e Portugalisë.

I pafuqishëm, djali i vogël hudhet herë në njërën anë e herë në tjetrën derisa babai matador dëshpërimisht mundohet ta mashtrojë kafshën e tërbuar.

 

Kjo vie pasi festivali i vrapimit nga demët në Spanjë la një person të shpuar dhe katër lëndime të tjera. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë