Loading…

Babai i Rihanna’s i prekur nga koronavirusi

  • 10/04/2020 | 19:58

Babai i Rihanna’s i prekur nga koronavirusi

Babai i këngëtares së njohur, Rihanna ka rezultuar pozitiv pas testit të kryer për virus. Në një intervistë ekskluzive për “The Sun”, ai u shpreh se vajza e tij e kontrollonte çdo ditë, pasi gjendja e tij ishte përkeqësuar dhe ai ishte frikësuar se do të ndërronte jetë.


“Vajza ime më kontrollonte çdo ditë. Kisha frikë nga më e keqja. Mendova se do të vdisja, sinqerisht”.

Ronald Fenty u karantinua në një qendër izolimi, ku ai thotë se ishte në gjendje të bënte një rikuperim të plotë vetëm pas 14 ditësh.

Rihanna i dërgoi atij një ventilator, që ai të kishte në shtëpinë e tij në Karaibe, menjëherë sapo mësoi se babi i saj ishte prekur nga virusi.

“Më duhet të them: Unë të dua shumë. Ajo bëri shumë për mua. Vlerësoj gjithçka që ajo ka bërë”.

Tani gjendja e tij është e mirë, por ai paralajmëroi të gjithë njerëzit që të qëndrojnë në shtëpi sepse kjo është një situatë më e rëndë nga sa mund të mendohet

“Kjo është një situatë e rëndë, më serioze sesa njerëzit e kuptojnë. Ju lutemi qëndroni në shtëpi.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë