Loading…

Babai kërkon djalin e zhdukur 11 vjet me parë

  • 11/02/2019 | 12:37

Babai kërkon djalin e zhdukur 11 vjet me parë

Babai kërkon djalin e zhdukur njëmbëdhjetë vite me parë, I thërret qytetarët t’I dalin në ndihmë, transmeton Gazeta Metro.


Në 2008 iu zhduk Amir Morina dhe akoma nuk dihet asgjë për fatin e tij.

Morina nga Topanica e Kamenicës, është zhdukur që nga 9 shkurti i vitit 2008.

Por edhe 11 vjet pas zhdukjes, babai I tij, Naip Morina po e kërkon djalin e tij të vetëm.

Ai përmes Facebook-ut, kërkon ndihmën e njerëzve për ta gjetur Amirin.

Naipi ka një lutje për  të gjithë,  ata që e kanë parë ose kanë dëgjuar për Amirin, t’i lajmrojnë ata ose institucionet policore.

“Kemi shpresë që me ndihmën tuaj një ditë do të dëgjojmë lajme të mira për djalin tonë”, thuhet në njoftimin e familjes Morina në Facebook./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë