Loading…

Babai nga Gjakova informon Policinë se vajza e tij nën 16 vjet, është larguar nga shtëpia dhe po bashkëjeton me një mashkull

  • 03/03/2021 | 10:07

Babai nga Gjakova informon Policinë se vajza e tij nën 16 vjet, është larguar nga shtëpia dhe po bashkëjeton me një mashkull

Një qytetar nga fshati Rogovë e Gjakovës është ankuar në Polici se  vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur) është larguar nga shtëpia dhe dyshon se është larguar me një të dyshuar kosovar, shkruan Gazeta Metro.


Policia ka raportuar se në Rogovë të Gjakovës është raportuar për një bashkësi jashtëmartesore me person nën moshën gjashtëmbëdhjetë vjet.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur) është larguar nga shtëpia dhe dyshon se është larguar me një të dyshuar kosovar. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

Më poshtë raporti i plotë i Policisë:

Fsh. Rogovë, Gjakovë 02.03.2021 – 19:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se vajza e tij viktima femër kosovare (e mitur) është larguar nga shtëpia dhe dyshon se është larguar me një të dyshuar kosovar. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë