Loading…

Babai shqiptar var dy djemtë e mitur e më pas veten

  • 05/12/2016 | 11:12

Babai shqiptar var dy djemtë e mitur e më pas veten

Në lagjen numër 4 të qytetit të Korçës policia gjeti të varur një  baba dhe dy fëmijë. 41-vjeçari Naum Toshi ka varur dy djemtë e mitur, 6 dhe 4 vjeç, e më pas dhe veten. Motra e Toshit tregon se ai ka pasur probleme me bashkëshorten, pasi ajo ishte larguar nga banesa.

Sipas të dhënave, 41-vjeçari ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike, pasi bashkëshortja e tij në mënyrë të përsëritur largohej nga banesa, ndërsa më herët ata kishin qenë edhe në emigracion, në Greqi, por ishin kthyer.

Mësohet se djali 6-vjeçar ishte thjeshtri i autorit dhe djali 4-vjeçar ishte fëmija i çiftit, por e ëma i kishte braktisur dhe ishte larguar në drejtim të paditur.

Ndërkaq, policia është duke hetuar lidhur me rastin dhe ka bërë edhe verifikimet në sistemin e hyrje-daljeve për nënën e fëmijëve. /TCH

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë